28.4.2015 održali smo zajedno sa RK HFF prezentaciju o radioamaterizmu u OŠ Ivana Granđe, Soblinec, područna škola u Adamovcu. Prezentaciji su prisustvovali učenici dva osma razreda sa svojim razrednicima. Prezentaciju su odradili Daki 9A2WJ, Adrijana 9A3DEE i Drago 9A6NDD. Za potrebe prezentacije postavili smo radio uređaj u učionicu i antenu u školskom dvorištu. Iznenađenje je bilo kada smo pri prezentaciji rada naišli na grupu 9A i YU amatera na 40m i koji su s nama vrlo rado odradili nekoliko kratkih QSO-a. Na taj način smo uspjeli prezentirati učenicima kako izgledaju radioamaterske veze “uživo”. Drago Štokić 9A6NDD, Emir Mahmutović 9A6AA Zahvaljujemo se osoblju OŠ Ivana Granđe na pruženoj prilici za prezentaciju našeg hobija i gostoprimstvu, kao i učenicima koji su pozorno poslušali prezentaciju.